تکنولوژی داهوا برای محصولات امنیتی نمونه خود مفتخر به کسب جایزه Govies شد

داهوا این جایزه را از مجله محصولات مجتمع و تکنولوژی در شمال امریکا دریافت کرد. این هدیه به محصولات برجسته در زمینه محصولات امنیتی تعلق می گیرد که دوربین های نظارتی از جمله آن ها هستند. سردبیر مجله های GovSec، امنیت امروز و وب سایت امنیت امروز در خبر رسمی Govies 2019 اشاره کرد که "امسال نیز همچون سال های گذشته برترین و آخرین محصولات امنیتی را که بیشترین طرفداران را داشته معرفی خواهیم کرد". او همچنین افزود "تمامی کاربردهای ارائه شده در این مسابقه با اهمیت هستند و قطعا تلاشی خستگی ناپذیر برای دستیابی به آن ها کشیده شده است و تمامی این تلاش ها قابل تحسین هستند."

یک گروه داوری بی طرف ازسمت صنعت امنیت برای انتخاب برنده در این مسابقه شرکت و نظردهی می کنند. از میان مشخصه های متفاوتی که مورد ارزیابی قرار می گیرند، نوآوری، کیفیت، طراحی، موقعیت تجاری و تخصص های پیشرفته از جمله مهمترین آن ها هستند. یکی از دوربین های داهوا که دارای 4 لنز 2 مگاپیکسلی است و چندین سنسور دارد موفق به کسب جایزه طلا در دسته بندی دوربین های نظارتی تحت شبکه شد.

این دوربین قابلیت انعطاف پذیری مطلوبی را برای کاربران فراهم می کند، در این قابلیت کاربران می توانند لنزهای دوربین را در موقعیت های دلخواهی همچون 180- 270- یا 360 از نمایی که در بر دارد قرار دهند. این دوربین ها دارای سنسورهای IR داخلی هستند که در تاریکی تصاویری شفاف و روشن را در اختیار کاربران قرار می دهند و همچنین نقاط کور از دید دوربین را کاهش می دهند.

مدیر ارشد بازاریابی داهوا در مورد این دوربین اشاره کرد که عملکرد بالای آن برای پوشش فضای مدنظر جهت تصویربرداری منجر به سازگاری بیشتر، سادگی استفاده از آن و کاهش هزینه برای کاربران شده است. همچنین به این نکته اشاره کرد که تلاش ما برای شناخته شدن میان همکاران و رقیبان است و در این شناخت کیفیت و نوآوری را سرلوحه خود قرار داده ایم.

داهوا با تمرکز بر روی ماموریت ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندتر در تلاش است خود را با سه ویژگی نوآوری، کیفیت و خدمات معرفی کند.