کسب رتبه دوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته

 Dahua Technology  مفتخر به کسب رتبه دوم در لیست امنیتیa & s Security 50  (50 شرکت برتر دوربین مدار بسته ) شده است و این درحالی است که رتبه این شرکت نسبت به سال گذشته با یک پله صعود همراه بوده، روندی که طی 5 سال گذشته مداومت داشته است.

 

به عنوان یکی از مراجع  مهم و تاثیرگزار در رتبه بندی شرکت ها ، لیست امنیتی Security 50 تولیدکنندگان جهانی را براساس درآمد حاصل ازفروش جهانی ، سود ناخالص، حاشیه سود و سود خالص و براساس گزارش های مالی در سال 2017 رتبه بندی می نماید.  Dahua Technology در سال جاری با کسب درآمد ناخالص 18844،458،053.78 یوان (2.88 میلیارد دلار) به دست آورد، که نشان دهنده افزایش 41.38 درصدی نسبت به سال گذشته است.

کسب رتبه دوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته ، نشان دهنده تعهد مداوم شرکت به مشتریان است، ایجاد ارزش با محصولات و راه حل های مبتنی بر نیازهای بازار،جهانی شدن و بومی سازی از عناصر مهم  داهوا برای ارائه خدمات بهتر در تمامی کشورها است که شامل بیش از 180 کشورومنطقه می باشد.

نوآوری های مبتنی بر تکنولوژی به پایه و اصول تمامی توسعه هایDahua  تبدیل شده است که با سرمایه گذاری بالا در تحقیق و توسعه از سال 2014 تضمین شده است. در سال 2018، Dahua Technology  یک سری محصولات و راه حل های مبتنی بر  AI  برای سناریوهای مختلف را راه اندازی کرد که امکان محافظت در محیط، تشخیص چهره و شمارش افراد ، و غیره را فراهم می کرد. عملکرد بالا سیستم داهوا، الگوریتم Dahua AI را از سال 2016 در بررسی های مختلف  KITTI،ICDAR  و MOTدر رتبه اول قرار داده است.

تمرکز اصلی داهوا در ارائه خدمات و کیفیت مطلوب است.  Dahua Technology، با ایجاد 54 شرکت خارجی و دفاتر نمایندگی و 22 مرکز خدمات خارج از کشور، و مرکز پشتیبانی فنی از راه دور ، خدمات و کیفیت جهانی را با ارائه پشتیبانی در زمینه فروش، بازاریابی، آموزش، تعمیر و نگهداری، و غیره به بازارهای محلی تضمین می کند.

در همان سال، مرکز عرضه ی فناوری اروپا  Dahua Technology  به منظور تامین خدمات بهتر برای مشتریان و تحویل سریع تر از طریق مونتاژ و خدمات لجستیک متمرکز در بازارهای اروپایی افتتاح شد.

 کسب رتبه دوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته ، به رسمیت شناختن و تأیید ارزشمندی این شرکت است.

 Dahua همچنان بر روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» تمرکز خواهد کرد تا ماموریت «ایجاد یک جامعه ایمن و زندگی هوشمندانه تر» را تحقق بخشد.