داهوا از سری جدید آیفون های تصویری خود با قابلیت تشخیص چهره رونمایی نمود

Dahua Technology، به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل در صنعت نظارت ویدئویی ، سری جدید محصولات آیفون های تصویری خود را ( VTO9341D ) معرفی کرده است، و راه حل های کنترل دسترسی جدیدی را برای حفاظت از ورودی های لابی با تکنولوژی تشخیص چهره ارائه داده است.

 

آیفون های تصویری آپارتمانی ، ایمنی و راحتی را به سطح جدیدی با تکنولوژی تشخیص چهره افزایش می دهد. دمای کاری محصول بین -20 درجه سانتی گراد تا 60 درجه سانتیگراد است، به این معنی که می تواند به راحتی در شرایط مختلف آب و هوایی و مناطق جغرافیایی کار کند. با پوسته ساخته شده از صفحه آلیاژ آلومینیوم، این محصول را مطابق با استاندارد IP55 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار، و استاندارد IK07 برای مقاومت در برابر ضربه قرار داده است. این محصول علاوه بر افزایش سیستم پیشگیری از نفوذ، حفاظت از نفوذ و آرامش را برای صاحبان اموال ارائه می دهد.

شناسایی چهره

هنگامی که یک فرد در فاصله 0.5 متری سنسور VTO9341D قرار می گیرد ، سنسور تصویر 2MP CMOS تصویری رنگی با کیفیت بالا برای شناسایی ضبط می کند. با سرعت 0.5 ثانیه، موجب تشخیص کامل و باز کردن سریع درب برای ساکنان می شود. با ظرفیت قوی برای ذخیره سازی تا 20000 چهره، این سیستم مناسب برای مسکن های بزرگ و یا تعداد زیادی از واحد های تجاری می باشد. افزایش کنترل خودکار امکان دید در شب برای پنل های بیرونی.

روشهای بازپخش چندگانه

VTO9341D همچنین از طریق کارت خوان ، تشخیص اثر انگشت (با حافظه 3000 اثر انگشت) و پد لمسی  و صفحه کلید لمسی مجهز است که از طریق کارت، اثر انگشت و رمز عبور، چندین روش بازکردن را فراهم می کند.VTS5240B  قابلیت انتقال تصویر را به دستگاه های تلفن همراه دارا می باشد، صاحبان حتی می توانند از عملکرد قفل راه دور در حالی که دور از خانه هستید. علاوه بر این، سیستم صوتی با پشتیبانی از گفتگوی دو طرفه است که به عنوان کمکی برای شناسایی صورت کمک می کند.

VTO9341D به عنوان یک محصول با ویژگی های منحصر به فرد و پتانسیل کامل ، و یکپارچه سازی سیستم ها خواهد بود. با کنترل دسترسی DSS EXPRESS و سایر تکنولوژی های منحصر به فرد Dahua، آیفون های تصویری آپارتمان زمان و هزینه نگهداری را کاهش می دهد. Dahua Technology با ماموریت «ایجاد یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندتر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» برای خدمت به همکاران و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

Whoops, looks like something went wrong.