سیستم کنفرانس DAHUA برنده جایزه طراحی iF Design Award 2018 شد

Dahua Technology، یک بار دیگر در سال جاری مفتخر به دریافت جایزه طراحی iF، این بار برای سیستم جدید کنفرانس ویدیویی خود TS20A0 شده است.

 

IF DESIGN AWARD یکی از معتبرترین و بزرگترین مسابقات طراحی در جهان است. از سال 1953، طراحان، تولید کنندگان و کاربران به عنوان یک نشانه  از طراحی خوب به جایزه iF نگاه می کنند. برای کاربران، این نماد اعتماد است. در سال 2018،63 داور بین المللی  6402 اثر از 54  کشور را داوری کردند. پس از یک بررسی سه روزه و هیجان انگیز ، هیئت منصفه ما جایزه های برنده را انتخاب کرده است .

سیستم کنفرانس  (DH-VCS-TS20A0)  Dahua Technology انقلابی در سیستم های کنفرانس ایجاد کرده است که برای مکان های ملاقات کوچک طراحی شده است. با قابلیت های بسیاردر طراحی فضای کارآمد، سازگاری بالا با سیستم عامل های مختلف و تجربه بدون درنگ از طریق سازگاری قوی شبکه، این روش یک راه اقتصادی برای ارتباطات تصویری طولانی مدت را فراهم می کند. DH-VCS-TS20A0 به عنوان یک سیستم یکپارچه، طراحی عالی، دوربین HD، دسترسی Wi-Fi ، سازگاری قوی را به ارمغان می آورد، و کاربران را به صورت یکپارچه بصورت چهره به چهره در هر سناریوی ملاقات می پذیرد.

Dahua Technology با توجه به این نیاز و تأکید همیشگی خود بر طراحی و مأموریت «ایجاد جامعه ایمن و زندگی هوشمند»، به «نوآوری، کیفیت و خدمات»، برای خدمت به همکاران و مشتریان در سراسر جهان ادامه خواهد داد.