Dahua Technology از راه حل خود برای محافظت از خرده فروشی ها جهت جلوگیری از اپیدمیک شدن COVID-19 رونمایی کرد

در مواجهه با شیوع COVID-19 ، بسیاری از کشورها و مناطق اقدامات پیشگیری و کنترلی برای مبارزه با بیماری وجلوگیری ازهمه گیری آن مانند بستن مؤسسات تجاری غیر ضروری و محدود کردن حرکت مردم در اماکن عمومی را ارائه داده اند. مانند بسیاری دیگر ، سوپر مارکت ها و فروشگاه ها همچنین پروتکل های ایمنی را برای رعایت دستورالعمل های دولت از جمله ایستگاه های ضد عفونی کننده دستی ، نظارت بر دمای مشتری و کارکنان ، خرید و پرداخت غیر حضوری و غیره اتخاذ کرده اند تا مشتریان و کارکنان خود را حفظ کنند.

با این حال ، یک گزارش جدید از AP News نشان می دهد که بسیاری از فروشندگان عمده غیر ضروری در سراسر جهان تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند. به گفته نیل ساندرز ، مدیر عامل GlobalData Retail ، بیش از 190،000 فروشگاه به طور موقت تعطیل شده اند که تقریباً 50٪ از خرده فروشی ایالات متحده را تشکیل می دهند. در همین زمان ، H&M خرده فروش مد سوئدی همچنین دلالت بر این داشت که پس از بستن موقت 3441 از 5،062 فروشگاه خود در سطح جهان ، ممکن است مجبور شود برخی از کارمندان را به طور دائم اخراج کند. چگونگی زنده ماندن در طول همه گیر و اقدامات مؤثر و پیشگیری و کنترل پس از از سرگیری کار ، مورد توجه عمده فروشندگان در سراسر جهان قرار گرفته است.

 

در پاسخ به چالش های پیش روی صنعت خرده فروشی، Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری، راهکار محافظت از ایمنی اپیدمیک خرده فروشی را برای کمک به خرده فروشان برای حفظ امنیت عملیات و بهبود کارایی تجارت در طول همه گیری ، راه اندازی کرده است. و همچنین ارائه برنامه های به روز شده برای افزایش بازگشت سرمایه بعد از ازسرگیری تجارت.

 

بهبود ایمنی فروشگاه و راندمان تجارت در طول COVID-19

راه حل حفاظت از دمای حرارتی بدن و کنترل جریان مشتری ، Dahua دو مزیت فن آوری را قادر می سازد توسط AI برای ارائه ارزش مضاعف برای خرده فروشان ، کمک به کاهش سرعت انتقال ویروس و در عین حال ایجاد یک تجربه خرید ایمن در فروشگاه برای مشتریان .

 

مانیتورینگ دمای بدن

دوربین مانیتورینگ دمای حرارتی بدن Dahua امکان کنترل دقیق دمای بدن ± 0.3 ℃ (حتی افراد سیاه پوست) را دارد. با استفاده از الگوریتم داخلی AI ، می تواند به طور همزمان گروهی از افراد را از فاصله 3 متری رصد کند و امکان دسترسی سریع و غیر تماسی را فراهم کند. با نصب در ورودی سوپرمارکت ها و مراکز خرید ، می توان از خرده فروشان با غربالگری اولیه کارمندان و مشتریان با دمای غیر طبیعی بدن کمک گرفت. این امر به کاربران اطلاع می دهد تا قبل از تغییر درجه حرارت ، اقدامات مربوطه را انجام دهند ، از این طریق پروتکل مناسب را فراهم کرده و در صورت لزوم ، تأیید دوم توسط متخصصان پزشکی را انجام می دهد.

 

کنترل جریان مشتری

برای خرده فروشانی که در طول همه گیری نیاز به گردش مشتری محدود دارند ، دوربین شمارش افراد  که دارای قابلیت هوش مصنوعی Dahua می باشد، می توانند به صورت خودکار و دقیق تعداد واقعی افرادی که وارد فروشگاه می شوند را محاسبه کنند ، و از ازدحام کم کرده و کمک به کاهش سرعت شیوع این بیماری استفاده کنند. هنگامی که تعداد خریداران از مقدار تعیین شده فراتر رود ، دستگاه زنگ می زند و روی علائم دیجیتالی در ورودی فروشگاه نشان می دهد که تعداد افراد داخل آن پر است ، و به مشتریان برای انتظار در بیرون درب یادآوری می کند و به تعداد کارمندان اضافی برای شمارش دستی مشتریان مورد نیاز نیست ، که این امر می تواند به خرده فروشان کمک کند تا هزینه های کار را کاهش دهند و کارایی مدیریتی خود را بهبود بخشند.

 

علاوه بر این ، نرم افزار Dahua DSS تمام اطلاعات و عملکردها را در یک سیستم یکپارچه می کند ، و یک بستر مرکزی تجسم یافته برای خرده فروشان برای مدیریت کارآمدتر فروشگاه ها ، کارمندان و مشتریان خود ایجاد می کند.

 

تجزیه و تحلیل هوشمند به روز شده به تقویت مشاغل پس از از سرگیری می پردازد

شایان ذکر است که این یک راه حل مقرون به صرفه است که کاربردهای چند منظوره و طولانی مدت را برای خرده فروشان ارائه می دهد. علاوه بر ویژگی های اصلی نظارت ، این سیستم همچنین می تواند خرده فروشان را در ایجاد ارزش تجاری پس از همه گیری کمک کند. با داشتن عملکردهای تجزیه و تحلیل هوشمندانه تجارت ، این امر به فروشندگان کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر درک کنند و استراتژیهای تجاری را بر اساس آماری از قبیل پروفایل و ترجیحات مشتری ، جریان ترافیک در ساعات اوج ، تأثیر آب و هوا و دما بر گردش مشتری و ... تنظیم کنند.

 

راه حل محافظت از خرده فروشی Dahua یک راه حل طولانی مدت و موثر را برای خرده فروشان فراهم می کند که به عملیات ایمن در طول همه گیری و بهبودی بعدی کمک می کند. این راه حل با ترکیب بسیاری از کارکردهای فوق الذکر ، برای طیف گسترده ای از خرده فروشان ، مانند سوپر مارکت ها ، مراکز خرید ، فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها داروخانه ها و غیره مناسب می باشد.

dahua, dahua camera, داهوا, دوربین مدار بسته, کرونا, دوربین داهوا