Dahua Technology گزارش سالانه 2019 خود را منتشر کرد : رشد پایدار، سرمایه گذاری دقیق

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT و خدمات نظارت تصویری، گزارش سالانه 2019 خود را منتشر کرد ، که نشان دهنده رشد مداوم این شرکت در سال گذشته با بهبود کیفیت کلی عملکرد و همچنین چشم انداز توسعه آن برای آینده است.

در طول سال 2019، Dahua Technology به درآمد عملیاتی 26.149 میلیاردRMB (3.73 میلیارد دلار) دست یافت ، که نمایانگر افزایش سالانه 10.50٪ در سال است. سود خالص قابل انتساب به سهامداران شرکت ذکر شده بالغ بر 3.188 میلیارد)  RMB  455 میلیون دلار) بوده که نسبت به سال قبل 26.04٪ رشد داشته است.

داده های کلیدی حسابداری و شاخص های سال مالی 2019:

 

در مواجهه با محیط ها و چالش های پیچیده داخلی و بین المللی در سال 2019 ، Dahua Technology کاملاً به نوآوری و فناوری کلیدی خود پایبند بوده ، بطور مداوم قابلیت های راه حل IoT هوشمند محور ویدئویی خود را بهبود بخشیده و به طور فعال روند توسعه در بازار و صنعت را درک می کند.

سرمایه گذاری دقیق در تحقیق و توسعه برای ایجاد رقابت در فناوری

سرمایه گذاری Dahua Technology  در بخش تحقیق و توسعه با تمرکز بر روی هوش مصنوعی ، رایانش ابری و داده های بزرگ و پلتفرم نرم افزاری ، در سال 2019 به میزان  2.794 میلیارد ) RMB 399میلیون دلار) با افزایش 22.35٪ در سال ، به 10.69٪ از درآمد عملیاتی رسید. Dahua Technology دارای یک شبکه جهانی بازاریابی و خدماتی است که می تواند خدمات کارآمد و سریع را برای پایان دادن به مشتریان فراهم کند و این امر باعث توسعه تجارت خارج از کشور می شود. در عین حال ، فناوری داهوا به طور مداوم قابلیت های تولید هوشمند و قابلیت های تأمین امنیت خود را افزایش می دهد و یک سیستم کارآمد برای بازار جهانی ایجاد کرده است. علاوه بر این ، تقویت ساخت و ساز تیم استعدادیابی نیز در توسعه پایدار شرکت نقش داشته است.

چشم انداز توسعه آینده

برای پاسخگویی به آرزوها و نیازهای مردم برای زندگی بهتر، فناوری Dahua Technology سرمایه گذاری خود را در نوآوری های فناوری افزایش می دهد تا یک تجربه دیجیتالی ایمن و هوشمند را به شهرها ، شرکت ها و افراد در سراسر جهان منتقل کند. در آینده ، Dahua Technology بر نوآوری کاربردهای صنعت تمرکز خواهد کرد و از معماری سیستم IoT ویدیویی محور خود برای تسریع در ارتقاء آن به تجارت مبتنی بر پلتفرم بهره می برد و یک اکوسیستم ایجاد می کند.