فناوری Full-color + SMD ایمنی و راحتی بیشتری را فراهم می کند

ما همیشه در جستجوی تصاویر واضح تر و رنگی تر نه تنها به دلیل ظاهر پر جزئیات آنها بلکه به دلایل کاربردی ، زیرا وضوح و شفافیت معمولاً به معنای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمنی است. براساس گزارش سال 2019 از مجله امنیت ، بسیاری از جنایات خشونت آمیز به احتمال زیاد در شب، در شهرهای بزرگ رخ می دهد. و تقاضا برای عملکرد دوربین ها در محیط با نور کم رو به افزایش است ، همانطور که در گزارش IHS 2019 نشان داده شده است ، این روند شاهد رشد 20.6٪ از سال 2018 تا 2023 خواهد بود.

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری، تکنولوژی Full-color را به همراه تشخیص هوشمند حرکت  (SMD) معرفی می کند. این دو فناوری یک فرایند کاملی را ایجاد می کنند که قادر است انسان و وسایل نقلیه را با رنگی کامل حتی در محیط بسیار کم نور شناسایی کند. ادغام این دو فن آوری اولین نوع از این نوع در صنعت است که قابلیت بی نظیری را به مشتریان Dahua ارائه می دهد.

 

Dahua Technology دو سری دوربین Full-color  یعنی سری LED و سری غیر IR را ارائه می دهد - که هر دو, لنزهای دیافراگم بزرگی دارند و مقدار بیشتری از نور جذب شده را جمع می کنند و تصویری واضح تر و رنگارنگ تر را در محیط تاریک ارائه می دهند.

دوربین های سری غیر IR دارای دستگاه کمکی نور نیستند و مانند دوربین های مادون قرمز در شب تابش نمی کنند ، این بدان معنی است که در فعالیت های مداوم دخالت نخواهد کرد یا به آلودگی نوری در محیط کمک نخواهد کرد. همچنین از انعکاس در روزهای بارانی و جذب حشرات کوچک جلوگیری می کند و آن را به یک محافظ ایده آل در مکانهای تاریک مانند فروشگاه ها ، پارکینگ ها تبدیل می کند.

  با استفاده از فناوری SMD به راحتی می توانید اطلاعات بصری جمع آوری شده توسط دوربین های  Full-color را پردازش کند. Dahua SMD با داشتن دقت پیشرفته و به لطف فناوری Full-color (می توانید نمودارهای زیر را ببینید) می تواند هشدارهای کاذب ناشی از اشیاء بی ربط ، مانند حیوانات خانگی ، حشرات ، برگها ، شاخه ها ، قطرات باران ، چراغ ها و غیره را بطور مؤثر فیلتر کند و فقط بر تهدیدهای واقعی تمرکز کند - انسان و وسیله نقلیه

با استفاده از الگوریتم های پیشرفته هوش مصنوعی ، SMD همچنین با استخراج و طبقه بندی انسانها و وسایل نقلیه از داده های ویدیویی، از جستجوی سریع هدف از فیلم های ضبط شده پشتیبانی می کند. کاربران می توانند با استفاده از ویژگی های خاص مانند رنگ های خاصی از انسان و وسیله نقلیه ، رکورد های گذشته را به راحتی ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند .

علاوه بر این ، یکی دیگر از مزیت های این راه حل عملکرد Alarm Visualization است ، این قابلیت SMD است که به وضوح نشان دهد که آیا یک انسان یا وسیله نقلیه ای که به آن خاصیت حمله کند وجود دارد. پشتیبانی شده توسط شواهد بصری در زمان واقعی ، بعید است که کاربران دلیل واقعی این رویداد را از دست دهند یا سوء تفسیر کنند.

هنگامی که ترکیب شوند ، دو فناوری Full-color و SMD به عنوان یک انتخاب عالی برای مشتریانی که دارای پروژه های کوچک و متوسط هستند ، انتخاب می شوند زیرا کلیه خواسته های عملی با هزینه ای نسبتاً کم پوشیده می شوند. به همین ترتیب ، همچنین برای توزیع کنندگان و شرکت های مهندسی کانال با نیازهای عمومی برای هوشمند سازی مناسب است.

در زیر سناریوهایی وجود دارد که با استفاده از نقاط قوت ترکیبی Full-color و SMD می توان امنیت را به میزان قابل توجهی افزایش داد.

برای مراکز خرید و سوپر مارکت ها در شب ، این دو فناوری با هم می توانند تمام حوادث سرقت را که در تاریکی رخ داده است با ویژگی های واضح مظنون مانند رنگ مو و لباس ثبت کنند. مهمتر از همه، می تواند قبل از وقوع جرم در زمان واقعی هشداری برای کاربر و پلیس ارسال کند. هر کسی که در ساعتهای غیر معمول به درب نزدیک می شود ، به طور خودکار شناسایی و ثبت می شود.

همین مزایا در مورد ساکنان ویلا در مناطق حومه نیز وجود دارد که در آن لازم است که بتوانیم هر متجاوز را در تاریکی تشخیص دهیم. با شناسایی یک شخص یا یک ماشین ، کاربران یک هشدار از طریق تلفن همراه خود دریافت می کنند تا بتوانند بر این اساس عمل کرده و پاسخ دهند.

این محصول همه کاره همچنین دارای صلاحیت برای محافظت از یک منطقه صنعتی نیز است ، مانند کارخانه های پردازش مواد شیمیایی خطرناک. با توجه به وسعت و ساختار پیچیده پارک های صنعتی ، مأمورین امنیتی نمی توانند از محل بصورت 24/7 بخصوص شب هنگام گشت زنی کنند. اما با داشتن یک سیستم امنیتی که دارای Full-color و SMD باشد ، محافظت ایمن و مؤثر از کارخانه ها در شب با هزینه کمتری حاصل می شود.

Dahua Technology با مأموریت خود "ایجاد جامعه ای ایمن تر و زندگی هوشمندتر" ، همچنان بر "نوآوری ، کیفیت و خدمات" برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان متمرکز خواهد شد.