Dahua Technology از محصول اصلی خود در سال 2020 رونمایی کرد

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری، از محصول اصلی خود در سال 2020 در Intersec دبی رونمایی می کند و تحولات AIoT را تسریع می کند.

این ارائه شامل اصلی ترین پیشرفت های فن آوری داهوا HDCVI 6.0 ، AI (WizSense / WizMind) و همچنین فناوری Full-color است که عملکرد فوق العاده ای را در شرایط با نور کم امکان پذیر می کند.

 

HDCVI 6.0 .1

Dahua Technology به عنوان یک رهبر در حوزه HDCVI که بهترین کیفیت و کمترین هزینه را در اختیار شما قرار می دهد ، HDCVI 6.0 را راه اندازی می کند که دارای اولین و پیشرفته ترین هوش مصنوعی 4K real-time در صنعت است.

4K real-time

در حالی که محصولات سنتی  4K HD کواکسیال فقط 15 فریم بر ثانیه اجازه می دهد ، 4K real-time فناوری Dahua آن را دو برابر می کند و 30 فریم در ثانیه را به صورت زنده به صورت واقعی ارائه می کند. 4K real-time یک تجربه بصری برتر را ارائه می دهد که در آن جزئیات ریز و درشت با وضوح بهتر در یک پوشش نظارت بزرگ ضبط می شود. علاوه بر این ، با کمک برنامه نویسی AI ، کاربران دیگر نیازی به نگرانی درباره هزینه ذخیره سازی ناشی از افزایش وضوح را نخواهند داشت.

AI Coding

Dahua AI Coding فشرده سازی فیلم را به سطح جدیدی از محتوا می برد. این برنامه بر روی انسان و وسیله نقلیه هنگام رمزگذاری تأکید می کند و کیفیت جریان را در مقایسه با H.265 بهبود می بخشد. در عین حال ، برنامه نویسی هوش مصنوعی همچنین هنگامی که هیچ هدفی در تصویر وجود ندارد ، نرخ بیت را کاهش می دهد ، و امکان بهبود ذخیره سازی در هارد های HDD را فراهم میکند.

Two-way Talk

علاوه بر این، HDCVI 6.0 از گفتگوی دو طرفه پشتیبانی می کند ، که امکان برقراری ارتباط در زمان واقعی بین دوربین و ضبط کننده با صدای با کیفیت پخش را فراهم می آورد.

Full-color .2

تقاضا برای دوربین در محیط کم نور رو به افزایش است. مطابق گزارش نظارت تصویری IHS در سال 2019 با توجه به روند روشنایی کم جهانی ، دوربین هایی با عملکرد در نور کم، پیشرفته 20.6٪ رشد می کنند.

در پاسخ به این تقاضای فزاینده ، فناوری Dahua دوربین کاملاً رنگی خود را تهیه کرده که تصاویر رنگی و واضح را حتی در شرایط نور کم ضبط می کند. در مکان هایی که میزان جرم بالایی مانند پارک ها در شب یا یک کوچه تاریک دارد ، از ویژگی های رنگی صحنه ها مانند انسان ، وسیله نقلیه یا اشیاء دیگر به طور موثر استخراج می کند و در طی مراحل بدست آوردن مدارک کمک بزرگی به مأموران پلیس می کند.

Dahua Technology دو سری دوربین کاملاً رنگی را ارائه می دهد - سری LED و سری Non-IR  هر دو لنزهای دیافراگم بزرگی را به خود اختصاص داده اند که مقدار بیشتری از نور را جذب می کنند و در محیط تاریک تصویری واضح تر و رنگی تر به نمایش می گذارند. این دوربین ها قادر به نظارت 24 ساعته رنگی هستند که می توانند افراد و اشیاء را در شرایط نور کم تشخیص دهند.

AI (WizSense/WizMind) .3

برای تسریع در پذیرش هوش مصنوعی ، فناوری Dahua مفتخر است که WizSense ، یک سری محصولات هوش مصنوعی و راه حل های کامل مبتنی بر یادگیری عمیق را که بر روی انسان و وسیله نقلیه متمرکز است ، ارائه می دهد تا هوشمندی ، سادگی را در اختیار کاربران قرار دهد.

WizSense ، استفاده از آن آسان و نسبت به سیستم های سنتی هزینه بر نیست ، به اندازه کافی شایسته است تا نیاز اکثر کاربران عادی را تأمین کند. مزایای آن شامل: پیش بینی دقیق قبل از یک رویداد؛ بازدارندگی فوری در طول یک رویداد. جستجوی سریع هدف پس از یک رویداد. صرفه جویی در ذخیره سازی ضمن اطمینان از جزئیات هدف ، و محافظت از حریم خصوصی و دفاع در برابر آسیب ها.

پیش بینی دقیق می تواند از طریق SMD Plus تحقق یابد ، که اشکال انسانی و وسیله نقلیه را بر اساس تشخیص حرکتی که الگوریتم یادگیری عمیق را اتخاذ می کند ، تجزیه و تحلیل می کند. این هشدارها آلارم های دروغین ناشی از قطرات باران ، برگ ها ، حیوانات خانگی ، حشرات و نور را فیلتر می کند و به کاربران امکان می دهد تا روی تهدیدات واقعی تمرکز کنند.

برای سال 2020 ، Dahua Technology کاملاً مجهز به فناوری ها و محصولات بروز یافته است تا خدمات بیشتری را به کاربران در سراسر جهان ارائه دهد. Dahua Technology با مأموریت خود با هدف "ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمندتر" ، همچنان بر "نوآوری ، کیفیت و خدمات" برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان متمرکز خواهد شد.