Dahua Technology از دوربین جدید Dual-PTZ که دارای امکان کنترل پانورامای انعطاف پذیر و چند صحنه می باشد رونمایی نمود

در کاربردها در مقیاس های بزرگ ، دستیابی به داده های شبانه روزی به دلیل عوامل زیادی مانند نقاط کور ، محدودیت دیافراگم و غیره ، برای تجهیزات نظارتی پانوراما دشوار است. مشکلاتی که بیشتر تجهیزات پانورامای عمومی با آن روبرو هستند ، Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری،دوربین سری جدید Hunter SDT5X خود را راه‌اندازی کرده تا مزایای بیشتری را برای کاربران خود به ارمغان آورد.

 

دوربین ردیاب هوشمند Dahua با داشتن ردیابی هوشمند ، محافظت از محیط ، تشخیص چهره و بسیاری دیگر از عملکردهای هوشمند ، هر دو مزیت دوربین پانوراما و دوربین PTZ را در اختیار شما قرار می دهد تا یک راه حل انعطاف پذیر برای نیازهای نظارت چند صحنه ایی ارائه دهد. علاوه بر امکان ارائه طیف گسترده تری از پوشش پانوراما و ضبط جزئیات در زمان واقعی در صحنه های با کیفیت بالا ، همچنین امکان نظارت چند صحنه بر اساس برنامه زمانی اختصاصی و همچنین کالیبراسیون خودکار ، تصویربرداری روشن و هوشمند را فراهم می کند.

طراحی قدرتمندDual-PTZ : نظارت چند صحنه را در یک دوربین بصورت وسیع تر انجام دهید

دوربین سری Hunter Dahua یک سیستم قدرتمند Dual-PTZ را برای دستیابی به عملکرد دوگانه به کار می گیرد. با داشتن لنزهای پانوراما در بالا و لنزهای ضبط شده در زیر ، می تواند نیازهای مختلف نظارت را تنها با یک دوربین تأمین کند. هر دو لنز می توانند به صورت افقی و عمودی کنترل شوند و امکان نظارت و ردیابی هوشمند را در طیف وسیع تری فراهم می کنند. در عین حال ، از نظارت همزمان چندین صحنه برای تضمین امنیت همه جانبه پشتیبانی می کند. اپراتور حتی می تواند با توجه به نیازهای مختلف نظارت ، اسلات های زمانی را نیز برنامه ریزی کند. به عنوان مثال: در زمان روز ، از دوربین می توان برای نظارت بر جاده های اصلی برای به دست آوردن داده های ساخت یافته از افراد ، وسایل نقلیه و وسایل نقلیه غیر موتور استفاده کرد. در حالی که در شب ، دوربین را می توان تنظیم کرد تا مسیر کوچکی را برای محافظت از محیط حفظ کند. این تضمین کننده امنیت همه روزه و همه جانبه است.

ضبط هوشمند و تمرکز از طریق فن آوری فوکوس خودکار PFA

این دوربین با استفاده از فن آوری فوکوس خودکار PFA +  برای دستیابی به فوکوس و همزمان بزرگنمایی همزمان فیلم ، که زمان تمرکز را بسیار کاهش می دهد. علاوه بر این ، این دوربین همچنین از Starlight + پشتیبانی می کند که به کیفیت تصویر بسیار واضح و همچنین شناسایی هوشمندی از وسایل نقلیه ، وسایل نقلیه غیر موتور ، افراد و سایر اهداف ساختاری ، نه تنها به حداکثر رساندن کارآیی نظارت ، بلکه ارائه داده هایی باکیفیت برای برنامه های کاربردی تجاری می باشد

 

نصب آسان برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها

یکی دیگر از ویژگی های برجسته دوربین سری شکارچی Dahua ، نصب و اشکال زدایی سریع آن است. با یک ساختار سبک وزن ، دوربین فقط نیاز به یک کارگردانی دارد که نصب را با تعویض مستقیم نقطه نصب اصلی با نمونه جدید ، از بین بردن ناراحتی در ساخت و اشکال زدایی ، به شدت بهبود بهره وری و کاهش هزینه های اضافی. در مقایسه با لنزهای ثابت تجهیزات نظارتی پانورامیک عمومی ، لنز پانوراما دوربین سری شکارچی Dahua قابل تنظیم است و می تواند از راه دور کنترل شود ، و از ضبط بهتر تصویر چهره اطمینان حاصل کند.

ارائه ایی پایدار و با کیفیت

دوربین سری شکارچی Dahua با داشتن پوشش کامل صحنه ، فیلمبرداری در تمام اب و هوا ، تشخیص چهره چند هدف و سایر قابلیت ها ، از نیازهای شخصی سازی صحنه های متعدد پشتیبانی می کند. این دوربین همراه با راه حل های مختلف کاربردهای صنعت Dahua Technology ، برای دروازه های مدرسه ، ورودی های بیمارستان ، معابر عبور ، عبور از مترو ، تقاطع های شهری و همچنین صحنه های باز و بزرگ مانند میادین ، به منظور دستیابی به حفاظت محیطی 24/7 مناسب است.

Dahua Technology متعهد به ماموریت "ایجاد جامعه ای ایمن تر و زندگی هوشمند تر" به ارزش اصلی خود "مشتری محور" پایبند خواهد بود تا از این طریق با کیفیت و خدمات ، ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کند .