Dahua Technology برای دومین سال پیاپی رتبه دوم در بین 50 شرکت برتر دوربین مدار بسته را کسب کرد

Dahua Technology به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی بر IoT  و خدمات نظارت تصویری، در سال 2019 برای بار دوم در لیست a&s Security 50 قرار گرفت.

برای 17 سال متوالی ، موسسه a&s Security 50 رتبه پنجاه شرکت برتر در کل صنعت امنیت ، که بالاترین درآمد فروش محصول را در جهان دارند ، رده بندی کرده است. Dahua Technology با دستیابی به درآمد ناخالص 3.45 میلیارد دلار آمریکا، بار دیگر در سال 2019 به رتبه دوم با رشد 25.58٪ نسبت به سال گذشته دست یافت.

 

نوآوری ، نیروی محرک اصلی و صلاحیت اصلی توسعه فناوری Dahua ، با سرمایه گذاری بالای آن برای سالها در R&D تضمین شده است. در سال 2019 ، Dahua Technology عملکردهای هوشمند با قابلیت هوش مصنوعی مانند SMD plus ، حفاظت از محیط ، آنالیز جریان ترافیک ، تجزیه و تحلیل جریان مردم و غیره را به سمت محصولات بیشتر و راه حل های مختلف گسترش داد. علاوه بر این ، الگوریتم های هوش مصنوعی Dahua از سال 2016 در بین تعدادی از چالش های بین المللی KITTI ، ICDAR و MOT رتبه 1 را کسب کردند.

در تاریخ 26 سپتامبر 2019 ، Dahua Technology  مراسمی را با موضوع "ایجاد راه حل های هوشمند با هم" در مادرید ، اسپانیا برگزار کرد. Dahua Technology به همراه شرکای استراتژیک خود ، روندهای امنیتی جهانی و نوآوری و همکاری را در زمینه توسعه راه حلهای امنیتی برای بازارهای مختلف ارائه دادند.

یک ماه بعد ، در 28 اکتبر ، Dahua Technology   میزبان اجلاس سالانه خود "قلب شهر داهوا - پیشروان تکامل هوشمند " در شنژن ، چین بود. در طول این اجلاس ، این شرکت دستاوردهای Dahua Heart of City (HOC) را در توانمند سازی صنایع مختلف و پیشبرد برنامه های هوشمند در عصر " هوشمندسازی" از زمان آغاز فعالیت خود در CPSE2018 به نمایش گذاشت.

کسب رتبه دوم برای دومین سال متوالی نمادی محکم از حضور مداوم جهانی Dahua Technology و تعهد آن به همه مشتریان جهانی و شرکای خود برای رشد مشترک است. Dahua Technology همچنان به "نوآوری ، کیفیت و خدمات" برای تحقق مأموریت خود "ایجاد جامعه ای امن تر و زندگی هوشمند تر" ادامه خواهد داد.