داهوا از NVR 4.0 رونمایی نمود - UI جدید ، تجربه جدید

Dahua Technology  به عنوان یکی از پیشگامان در ارائه راه حل های هوشمند مبتنی برIoT و خدمات نظارت تصویری،NVR 4.0  را با UI جدید و تجربه جدیدی ارائه کرده است که همه چیز را برای کاربران آسانتر می کند . NVR 4.0 جدید از مدلهای اصلی Dahua  شامل   NVR2000-4KS2، NVR4000-4KS2 ، NVR5000-4KS2 ، NVR4000-I و همچنین NVR5000-I پشتیبانی می کند.

آسان برای استفاده

با GUI جدید ، کارایی سیستم آسان می شود.طراحی ماژولار رابط کاربری حرفه ای تری ارائه می دهد ، که دارای طرح های رنگی، روشن و نمادهای بصری است که به تجربه کاربر پسند کمک می کند.

 

NVR4.0 با داشتن قابلیت سازگاری پیشرفته ، نسخه های مختلفی از مرورگرها را پشتیبانی می کند تا کاربران بتوانند بدون هیچ مشکلی از قبیل بروزرسانی مرورگر ، افزونه های ناسازگار یا فلش ناسازگار ، وارد سیستم و روان کار کنند.

یکی از کارکردهای جدید که برای کاربران مفید است جستجوی روزانه است. این اجازه را می دهد تا کاربران به راحتی فیلم های ضبط شده امروز و روز قبل یا روز بعد را جستجو کنند ، که این کارآیی را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

مطابقت آسان

NVR 4.0 از دسترسی به دوربین های مختلف با کارکردهای مختلف مانند TPC ، AI fisheye ، شمارش افراد AI ، PTZ و غیره پشتیبانی می کند ، که راه حل های مختلف هوشمندی را ارائه می دهد. کاربران قادر خواهند بود با توجه به خواستهای شخصی خود ، دوربین را به راحتی مطابقت داده و تغییر دهند.

علاوه بر این ، NVR 4.0 از مشخصات ONVIF پشتیبانی می کند ، این یعنی سازگاری بالا با دستگاه های شخص ثالث.

محافظت آسان

قابل درک است که روند کلی توسعه AIoT نگرانی بیشتری را برای امنیت شبکه و خطر به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی ایجاد می کند. اما کاربران لازم نیست نگران باشند زیرا با طراحی NVR 4.0 محافظت آسان است.

برای ایجاد امنیت جامع در سیستم ، پروتکل امنیتی جدید اضافه شده از Firewall برای الزامات امنیت شبکه ، محدود کردن دسترسی (اتصال به آدرس MAC) و همچنین تأیید دسترسی 802.1 پشتیبانی می کند.

با ماموریت "فعال کردن یک جامعه امن تر و زندگی هوشمند تر" ، فناوری Dahua به "نوآوری ، کیفیت و خدمات" برای خدمت به شرکا و مشتریان در سراسر جهان ادامه می دهد.