HFW1200S معرفی اجمالی محصول

معرفی اجمالی محصول

دوربین های  شرکت داهوا همواره به کیفیت و تنوع بالا معروف بوده‌اند و پاسخ‌گوی انواع نیازها و سلیقه‌ها هستند. شرکت «داهوا» دوربین را با نامHFW1200S  روانه بازار کرده است که قابلیت پخش تصاویر با کیفیت فوق العاده full HD 1080P/ HD 720P را دارد . نوع حسگر تصویر این دوربین شرکت داهوا CMOS با سایز حسگر2.71/ اینچ است.

 این محصول با از کابل کواکسیال امکان انتقال تصاویر را با کیفیت  HD در مسافت های طولانی را محقق میکند که باعث کاهش هزینه های نصب و راه اندازی  میشود.

نرخ فیلم‌برداری در دوربین داهوا مدل HFW1200S برابر با 30 فریم برثانیه وبا کیفیت  1080pاست. زاویه‌ی دید این دوربین برابر با بازه‌ی 90 درجه افقی و 60 درجه عمودی است.

به کمک قابلیت دید در شب این دوربین می‌توان در تاریکی شب هم روی محیط نظارت داشت. قابلیت دید در شب این محصول تا فاصله‌ی 30 متری را پشتیبانی می‌کند.

ابعاد مناسب، قابلیت نصب سریع و امکان دید در شب این دوربین، آن‌ را به انتخابی مناسب برای نظارت روی محیط کرده است. دوربین HFW1200S دارای استاندارد IP67 است که می‌تواند در برابر نفوذ آب مقاوم باشد .

ویژگی ها ی منحصر به فرد

4 سیگنال در قالب 1 کابل کواکسیال

تکنولوژی HDCVI  دارای قابلیت  انتقال 4 سیگنال در قالب یک کابل و بصورت همزمان می باشد .

به عنوان مثال تصویر، صدا، داده ها و برق (POWER)را در قالب یک کابل  انتقال می دهد

انتقال داده ها بصورت دوطرفه موجب ایجاد تعامل بین دوربین HDCVI  و  دستگاه HCVRمی شود .

انتقال از راه دور

تکنولوژی  HDCVI انتقال تصاویر را  بصورت همزمان در فواصل طولانی  بدون هیچگونه افت  کیفیت را تضمین می کند .

این پشتیبانی شامل m(1080P)/1200m(720P) 800 می باشد.

سادگی

رویکرد( plug and play ) را قادر می سازد تا دوربینهای مدار بسته HD بدون هیچ زحمتی و به دور از دردسر های متداول از پیکربندی سیستم های تحت  شبکه می باشد.

پشتیبانی از فرمت های متفاوت

این دوربین از فرمت های ویدئویی مختلف از جمله HDCVI، CVBS و دو فرمت دیگر HD رایج در بازار پشتیبانی می کند . این چهار فرمت را می توان با استفاده از طریق منوی OSD یا با از طریق کنترلر PFM820  تغییر داد.